• blog

Blog

Vacansoleil Magyarország


Vacansoleil Camping Holidays od wielu lat jest liderem na europejskim rynku turystyki kempingowej.
Również oddział węgierski zajmuje się wynajmem zakwaterowań na około 500 kempingach w 16 krajach Europy. W ofercie znajduje się kilka rodzajów zakwaterowań: domki kempingowe, namioty willowe, parcele pod własne zakwaterowanie oraz domki i namioty w wersji VIP czyli tzw. Glamping.

Blog z artykułami zawierającymi praktyczne informacje dotyczące wypoczynku na kempingach Vacansoleil zlokalizowanych w całej Europie. Posty zostały podzielone na standardowe wpisy z grafikami oraz filmy. Współpracę z naszymi węgierskimi braćmi wspominam szczególnie pozytywnie.

vacansoleil.hu

Hepatica


Hepatica to nowa polska firma na rynku suplementów. Stworzona przez podróżnika, badacza, fitoterapeutę, naturoterapeutę, współtwórcę sukcesów takich firm jak Laboratoria Natury – Sławka Rasińskiego.

Zaprojektowałem interaktywną mapę Polski z podziałem na województwa, zintegrowaną z listą województw do prezentacji listy sklepów, w których można kupić suplementy diety marki Hepatica. Zbudowałem również nowy motyw sklepu internetowego firmy.

hepatica.pl

Asbud


Firma Asbud została założona w 1991 roku, od początku swej działalności firma świadczy usługi remontowo-budowlane. Z biegiem czasu poszerzyła swą działalność we wszystkich dziedzinach branży budowlanej, również rozpoczęła działalność oferując usługi Deweloperskie. Obecnie oferuje do sprzedaży domy, apartamenty oraz mieszkania w Powiecie Świebodzińskim. W 2008 roku została otwarta Hurtownia Budowlana.

Zaprojektowałem dwie animacje (HTML+CSS+JavaScript) prezentujące najnowsze inwestycji firmy – bloku mieszkalnego oraz osiedla domów jednorodzinnych w Świebodzinie. Użytkownik może za jej pomocą pobrać kartę w PDF ze szczegółowymi informacjami dowolnego mieszkania. Wykonałem również mapę podglądową z lokalizacją budowanego bloku.

asbud-lagow.pl

Eco-technika


ECO–TECHNIKA (rok zał. 2002) jest niezależną, rodzinną, polską firmą handlową, która ma na celu dostarczanie swoim Klientom najnowszych technologii mogących wspomóc ochronę środowiska naturalnego w pełnym tego słowa znaczeniu (maszyny do recyclingu i utylizacji).

Zaprojektowałem stronę internetową dla firmy z bogatą tradycją. Główną funkcją witryny, oprócz opisu działalności oraz oferty jest prezentacja sprzedawanych maszyn.

ecotechnika.pl

Fundacja Rozwoju Polski


Co o sobie pisze Fundacja Rozwoju Polski na Facebooku? „Wolność ekonomiczna, wysokie technologie i efektywność gospodarowania, w połączeniu z rozsądkiem i uczciwością stanowią podstawę naszego systemu wartości.”

Zaprojektowałem stronę internetową oraz logo dla Fundacji. Na pierwszym planie prezentacja aktualności oraz slider z logami partnerów. Poniżej formularz newsletter oraz specjalnie zaprojektowana ramka PayPal do przekazywania darowizn za pomocą szybkich płatności.

rozwojpolski.pl

Doradztwo podatkowe


Uchman i Partnerzy Spółka Doradztwa Podatkowego jest firmą polską. Posiada ponad dwudziestoletnie doświadczenie sięgające początków 1994 roku, gdy kancelaria była prowadzona jeszcze w formie indywidualnej działalności gospodarczej.

Strona, prezentuje szerokie opisy poszczególnych usług. Zawiera formularz kontaktowy oraz mapę.

uchman.pl

Miss Lubelszczyzny


Konkurs MISS LUBELSZCZYZNY jest wydarzeniem, którego zadaniem jest wniesienie świeżości i nowej jakości w wizerunek lokalnych konkursów piękności. Jednocześnie wybory te pełnią rolę pełnoprawnych eliminacji do najbardziej prestiżowego konkursu w kraju – Miss Polski.

Strona, której tło stanowi klip wideo z poprzedniej edycji konkursu. Prezentacja kandydatek oraz laureatek. Ramki z wynikami głosowania SMS na Miss Internetu.

miss.lublin.pl

Drukarnia BaCCarat


Właściciel lubelskiej drukarni BaCCarat, istniejącej od ponad 24 lat, postanowił zlecić mi odnowienie strony internetowej.

Powstała atrakcyjna wizualnie witryna, wyposażona m.in. w formularz wyceny druku oraz slider z logami klientów firmy.

drukarnia-baccarat.pl

Miss Slavica


Strona Międzynarodowego Słowiańskiego Konkursu Piękności.

Strona internetowa z informacjami o pierwszej edycji konkursu Miss Slavica. Witryna wyświetla aktualności, animację z logami partnerów, terminy castingów oraz formularz kontaktowy. Strona dostępna jest w trzech wersjach językowych: polskiej, angielskiej i rosyjskiej.

missslavica.com

Sklep Mr. Meeple


Sklep z odzieżą i gadżetami dla fanów gier planszowych dla firmy SharpGames

Sklep internetowy z szerokimi możliwościami po stronie administratora, np. tworzenie czasowych promocji, kuponów rabatowych, automatycznie naliczany rabat w zależności od kwoty zakupów. Strona zwiera formularz newsletter.

meeple.pl