• Edycja stron www

przykładowe usługi

wersja mobilna

Zaprojektuję responsywną wersję Twojej strony.

nowa grafika

Odświeżę szatę graficzną Twojej strony.

szablon WordPress

Przeniosę Twoją stronę na system CMS – WordPress.

naprawa strony

Usunę wszystkie błędy na Twojej stronie.

Wersja mobilna strony

Od 21 kwietnia 2015 r. Google postanowiło faworyzować strony responsywne w wynikach wyszukiwania na urządzeniach przenośnych. Udział użytkowników smartfonów i tabletów rośnie w ogromnym tempie.

Firma czy instytucja, której strona internetowa nie jest wykonana w technice skalowalnej, niebawem przestanie zdobywać nowych użytkowników. Pomogę Ci nadrobić zaległości. Nie zawsze trzeba tworzyć stronę www od nowa – wystarczy zmienić nieco kod witryny, aby właściciele smartfonów i tabletów nie wyłączali jej po kilku sekundowej wizycie.

Nowa szata graficzna strony

Bywa tak, że strona internetowa jest funkcjonalna i wciąż aktualizowana nowymi treściami, ale wyglądem przypomina serwisy z lat 90-tych lub początku dwutysięcznych. Może już czas odświeżyć szatę graficzną, zrobić nowe otwarcie i przyciągnąć nowoczesnym wizerunkiem nowych klientów czy zwykłych użytkowników.

Silnik strony wraz z całym panelem administracyjnym może pozostać bez zmian. Za to kwestie wizualne dostosuję co dzisiejszych standardów, oczywiście z odpowiednią dozą oryginalności.

Wykonanie szablonu WordPress

Statystycznie co czwarta strona internetowa oparta jest na systemie WordPress. Zdradzę Ci, że ta, którą właśnie przeglądasz również zbudowana jest na tym CMSie. Przez ostatnie lata programiści pracujący nad tym projektem wykonali niesamowicie dobrą robotę.

WordPress jako system zarządzania treścią strony daje ogromne możliwości i to wciąż bardzo rozwojowy projekt. Z łatwością poradzisz sobie z panelem administracyjnym i samemu dokonasz zmian na stronie w bardzo szerokim zakresie bez specjalistycznej wiedzy.

Naprawa stron www

Nikt nie lubi usterek na stronie, szczególnie w najmniej potrzebnym do tego momencie. Czasem to może być błąd wczytywania całej lub części strony. Jest bardzo wiele różnych problemów w serwisach internetowych, których tutaj nie ma sensu wymieniać. W najgorszym wypadku możesz paść ofiarą hakerskiego ataku.

Nie martw się, być może nie wszystko jeszcze stracone. Pomogę Ci zaprowadzić porządek na Twojej stronie internetowej. Pamiętaj, że czasem trzeba działać szybko, by zwiększyć szanse na powrót do normalności.

zapytaj o wycenę

informacja symbol

Inne poprawki na stronie

Powyżej przedstawiłem przykładowe, duże zadania do wykonania na Twojej stronie. Oczywiście są różnie przypadki i wymagania. Skontaktuj się ze mną, opisz jakie zmiany potrzebujesz wprowadzić na stronie, a ja na pewno znajdę odpowiednie rozwiązanie.

informacja symbol

Regularne zmiany na stronie

Jeśli chodzi Ci o drobne poprawki lub pomoc przy regularnym prowadzeniu strony zerknij na moją specjalną ofertę.