• FAQ

najczęściej zadawane pytania

Czy wystawiasz faktury VAT?

Tak. Prowadzę działalność gospodarczą, więc usługi, które dla Ciebie wykonam możesz wpisać w koszty i odliczyć od podatku.

Ile czas zajmuje Ci wykonanie strony, projektu grafiki, pozycjonowanie?

Do wykonania zlecenia zabieram się od razu po wysłaniu szczegółów na mój email przez zamawiającego lub tuż po spotkaniu, na którym omawiam z klientem wszystkie aspekty współpracy. Średnio zaprojektowanie strony internetowej zajmuje od 3-7 dni, grafiki 1-2 dni. Jeśli chodzi o pozycjonowanie stron internetowych to pierwsze pozytywne efekty mojej pracy widoczne będą już po 2 dniach od wdrożenia podstawowych działań. Pozycjonowanie jest jednak procesem długofalowym, więc prawdziwe apogeum nowych użytkowników strony zauważysz po 1-3 miesiącach.

Czy po sfinalizowaniu zamówienia pomagasz w prowadzeniu strony?

W zależności od rodzaju zlecenia, przez 90 lub 180 dni służę darmową pomocą. Instrukcja obsługi strony w PDF, choć staram się, by była szczegółowa i pozwalała na wykonanie wielu zadań, być może nie zawsze pozwoli Ci rozwikłać problem. Śmiało dzwoń lub pisz maile, SMS, a ja pomogę Ci najszybciej i najlepiej jak tylko możliwe.

Czy możemy się spotkać w celu omówienia szczegółów zlecenia?

Oczywiście! Bardzo chętnie spotkam się z Tobą i przedstawię Ci swoje propozycje odnośnie realizacji zadania. Jeśli po spotkaniu zmienisz zdanie i zechcesz poszukać innych ofert – nie ma sprawy.

Możemy omówić szczegóły zlecenia na Skype lub telefonicznie przez Facebook Messenger?

Często konsultacje na temat wielu szczegółów zamówienia zajmują wiele czasu. Nie zawsze kontakt mailowy jest na tyle komfortowy, by przeprowadzić długą rozmowę. Za połączenie telefonicznie musisz zapłacić. Może warto skorzystać z darmowych opcji jakimi są: rozmowa poprzez Skype (mój nick: maksymilian.org) lub telefon internetowy Facebook Messenger (link do mojego profilu).