• blog

Blog

Hotel Młyn

hotel młyn lublin racławickie

Hotel Młyn znajduje się około 1,2 km od centrum miasta.
Dysponuje pokojami dwuosobowymi z łóżkami podwójnymi lub pojedynczymi, w cenach od 130 do 160 PLN.

Strona internetowa popularnego hotelu w Lublinie. Zawiera ofertę z bogatą galerią zdjęć, a także wirtualny spacer po obiekcie.

hotel-mlyn.lublin.pl

Barossa Metaloplastyka


Producent metalowych numerków do szatni i metalowych breloków do kluczy hotelowych, medali okolicznościowych i sportowych tłoczonych z mosiądzu, metalowych tarcz szkolnych, tłoczonych i grawerowanych znaczków okolicznościowych. Polskie Centrum Metaloplastyki Barossa jest rodzinną firmą zajmującą się metaloplastyką od 1989 roku.

Internetowy katalog produktów firmowych. Oferta z podziałem na kategorie z możliwością aktualizacji za pomocą przejrzystego panelu CMS.

metaloplastyka.pl

Księgowy Plus


Firma Księgowy Plus z Białegostoku zajmuje się kompleksową obsługą rachunkową i kadrowo-płacową, w której skład wchodzi między innymi: podatkowe księgi przychodów i rozchodów, ryczałt ewidencjonowanego i karty podatkowej, księgi handlowe.

Klasyczna strona onepage zaprojektowana przez Studio Niuanse, a przeze mnie wdrożona w systemie WordPress. Wygodne dla użytkownika przedstawienie oferty, a także kalkulator wyceny usługi z czterema zmiennymi.

ksiegowy.plus

Wydawnictwo Theophilus


Wydawnictwo Theophilus powstało w 2017 r. Jest prywatną oficyną, której działalność skupia się na wznawianiu starych, często zapomnianych, lecz niezwykle wartościowych i aktualnych książek katolickich.

Przejrzysty sklep internetowy w delikatnych, jasnych barwach. Nawigacja z podziałem na kategorie książek, możliwość zapisu do newslettera oraz korzystania z szybkich płatności przy składaniu zamówienia.

theophilus.pl

Hotel Royal Botanic


Hotel Royal Botanic położony jest w malowniczej okolicy lubelskiego Sławina przy granicy Ogrodu Botanicznego. Obiekt oferuje 50 dwuosobowych pokoi, 6 pokoi De Lux, 2 apartamenty królewskie – co daje łącznie 110 miejsc noclegowych. Do dyspozycji gości czekają: restauracja, kawiarnia, lobby, sala klubowa, 3 sale konferencyjne oraz SPA z basenem i saunami.

Strona internetowa lubelskiego hotelu, zawierająca prezentację dostępnych rodzajów pokoi, a także bogatą galerią oraz niezbędnymi informacjami dla gości.

hotel-royalbotanic.pl

Welldding


Welldding – konsultantka ślubna specjalizuje się w wydawaniu eleganckich, dopracowanych w każdym szczególe przyjęć.

Firmowa strona internetowa z opisem oferty, a także z rozbudowaną galerią i sliderami zdjęć.

welldding.pl

Vacansoleil Magyarország


Vacansoleil Camping Holidays od wielu lat jest liderem na europejskim rynku turystyki kempingowej.
Również oddział węgierski zajmuje się wynajmem zakwaterowań na około 500 kempingach w 16 krajach Europy. W ofercie znajduje się kilka rodzajów zakwaterowań: domki kempingowe, namioty willowe, parcele pod własne zakwaterowanie oraz domki i namioty w wersji VIP czyli tzw. Glamping.

Blog z artykułami zawierającymi praktyczne informacje dotyczące wypoczynku na kempingach Vacansoleil zlokalizowanych w całej Europie. Posty zostały podzielone na standardowe wpisy z grafikami oraz filmy. Współpracę z naszymi węgierskimi braćmi wspominam szczególnie pozytywnie.

vacansoleil.hu